این که آیا شما به یک مهمانی تعطیلات می روید ، برای خرید هدایا یا شکار در خانه با یک پتو دنج و یک کتاب شکار می کنید ، این نگاه چشم کمی به هر فعالیت اضافه می کند. ما این نگاه چشم امضا را برای همه ایجاد کرده ایم ، هر رنگ چشم ، رنگ پوست و سن را لرزاند ، بنابراین می توانید آن را با اطمینان بپوشید. به علاوه ، تفریح ​​در خود آسان است ، فقط مراحل برنامه زیر را دنبال کنید.

با استفاده از قلم مو استتار ، چشمان خود را از مژگان تا ابرو با پرایمر Petal Smooth Affair Eyes چشم بزنید.

با استفاده از Sweet Spot Eye Shadow Triple ، هلو مات را با استفاده از برس بزرگ Shader Brush روی کل پلک بمالید. رنگ را روی مرکز درب متمرکز کنید.

بعد ، قهوه ای گرم مات را در گوشه بیرونی درب آن بمالید و با استفاده از برس Crease آن را درون چین بیرونی مخلوط کنید.

سپس با استفاده از قلموی Deluxe Shader ، رنگ سفید مات را روی استخوان ابرو و گوشه داخلی چشم در کنار بینی مخلوط کنید.

درب بالایی را با استفاده از قلم موی قلم مو موجود در محصول ، با خط چشم کوارتز Mystikol Powderered Eyeliner خط کنید.

با ضربه زدن به مقدار کمی گرد و غبار طلای 24 عیار ، بر روی قسمت مرکزی پلک درست بالای عنبیه چشم با استفاده از قلم مو Chisel Shader ، کمی براق کننده اضافه کنید.

با تهویه مژه و ریمل مژه و ابرو پایان دهید.

امیدواریم با استفاده از #GoodBeautyStories ،janeiredale را با ما در میان بگذارید و با ما در میان بگذارید.

پست مرتبط

آموزش های ویدئویی آرایش تعطیلات ، قسمت اول

1 محصول ، 4 نگاه | بگذارید سایه چشم مهمانی باشد .

برنامه آرایش براق چشم خلاق

آرایش آسان آخر هفته

بیایید ارتباط برقرار کنیم

برای دریافت به روزرسانی در مورد نکات جدید زیبایی ، روندهای سبک و نحوه آرایش در صندوق ورودی خود وارد شوید.

آدرس ایمیل

ارسال

با ثبت نام شما شرایط استفاده ، شرایط و ضوابط پاداش زیبایی و اعلامیه حریم خصوصی را دریافت می کنید.

مقاله مقدماتی

من سعی کردم Contour Challenge

مقاله بعدی

بهترین رژ لب قرمز به دنبال تعطیلات است

بدون نظر هنوز

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما

نام

پست الکترونیک

سایت اینترنتی

CONTOURING

،

تعداد جستجو و شناسه های مختلف

4 هفته AGO

من سعی کردم Contour Challenge

توسط CHELSEA

1

0

نوشته شده توسط اشلی پی.

وقتی برای اولین بار با استفاده از کیت های کانتور GreatShape به شرکت در Contour Challenge دعوت شدم ، هیجان زده شدم! با این حال ، من به سرعت خودم را پیدا کردم که بهانه هایی برای کنار گذاشتن آن پیدا کردم. خیلی زود فهمیدم که تعطیل شدم چون مرعوب شدم! وقتی به محوطه فکر می کنم ، به کارداشیان ، هنرمندان آرایشگر YouTube با استعداد فوق العاده فکر می کنم ، و زمان زیادی که صبح ها ندارم. شروع کردم به نگرانی که از بالای سرم در آمده بود. با چند مربی از همکارانم ، من این ایده را گرم کردم و آن را امتحان کردم.

روز اول - چالش کانتور شروع می شود!

روز اول ، همه چیز احساس جدیدی داشت. روال معمول زیبایی من شامل BeautyPrep Hyaluronic Serum برای هیدراتاسیون عمیق ، مرطوب کننده رنگ Tint Tintted Tint و حتی پوست من ، Circle \ Delete Concealer برای آن محافل زیر چشمی سرسخت و کشویی از PurePress Blush و PureLash Mascara است. من می توانم در پنج دقیقه آماده باشم. با استفاده از کانتورینگ محصولات جدید ، ابزارهای جدید و (من مطمئن بودم) یک روال جدید صبحگاهی طولانی است.

من زودتر از خواب بلند شدم تا بتوانم این چالش را برطرف کنم! برای به دست آوردن پوشش کامل تر ، من تصمیم گرفتم که از بنیاد مایع ما Beyond Matte استفاده کنید ، و من با Circle \ Delete Concealer برای گیر دادن به حلقه های آبی زیر چشمانم گیر کردم. من… ترسو بودم و فکر می کنم عکس نشانگر عدم تمایل من است!

به عنوان تایمر اول ، افزودن تعداد زیادی پودر جدید به روال من بسیار هولناک بود ، خصوصاً سایه کانتور. و با صورت دور ، گونه های کامل من گونه هایم را صاف به نظر می رساند ، بنابراین ایجاد ابعاد احساس چالش برانگیز است. خوب ، بنابراین ، من طبیعی نبودم. خوب است! هنوز دو روز بیشتر برای رسیدن به موفقیتم باقی مانده است.

روز دوم - یک بمب بغل برنز

اشلی با پوشیدن کیت Contour Contour CoolShape جالب از Jane iredale ، Contour Challenge

روز دوم ، که روز اول کمی آزمایشی کرده بودم ، کمی دست سنگین بودم. من خیلی سریع یاد گرفتم که می توانید رنگ بسازید ، اما برداشتن آن بدون شروع کار تقریباً غیرممکن است! درست است که آنها می گویند - کمتر کمتر است!

با وجود استفاده بیش از حد از محصول ، من با تکنیک ها و صراحتاً با مفهوم تعریف و تقویت ویژگی های خود راحت تر می شوم. احساس نمی کردم سعی می کنم نگاه خود را تغییر دهم. احساس می کردم ابزارها به من اجازه می دهند آنچه را که قبلاً در آنجا بود ، تقویت کنم و این واقعاً با سبک شخصی من مطابقت داشت. به خودم قول دادم در روز پایانی این کار را راحت خواهم کرد. سلام ، تمرین عالی است ، درست است؟

روز سوم - طبیعتاً محتاط و اعتماد به نفس

اشلی با پوشیدن کیت Contour Contour CoolShape جالب از Jane iredale ، Contour Challenge

در روز آخر ، من مطمئن نبودم که به کانتورینگ "تسلط پیدا کرده باشم" ، اما من آنقدر یاد گرفته ام و در مدت زمان کوتاهی اعتماد به نفس زیادی کسب کردم.

با استفاده از راهنمای Contour که به همراه کیت من آمده است ، فهمیدم که در چه مناطقی برای استفاده از کانتور ، سرخ شدن و برجسته سازی برای تقویت فرم منحصر به فرد صورت خود (این پست را مطالعه کنید تا یاد بگیرید که چگونه برای شکل چهره خود را برای کانتور کردن انتخاب کنید). من در مورد چگونگی استفاده از ابزارها و چگونگی اجرای رنگ (در روز دوم سرخ شدن!) یک دسته داشتم. من هم احساس کردم

مرجع:ثانیکالا

معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی ، ,  ,استفاده ,contour ,روز ,چشم ,استفاده از ,با استفاده ,، من ,  روز ,contour challenge ,contour contour coolshape ,کردم contour challengeمنبع

سرم پوست خاویار یک چشم غیر تهاجمی و لیفت ابرو در چند ثانیه به من داد..

11 محصول طبیعی مراقبت از پوست که در حال حاضر در یخچال شما هستند..

8 روش استفاده از عسل برای دلزدگی پوست و موهای شما..

دستورالعمل های طبیعی برای پوست و موهای خشک..

پنج نکته ساده برای مو ، پوست و ناخن های سالم و زیبا..

20 روش طبیعی برتر برای موهای عالی..

11 قدم برای بهتر شدن پوست..

مشخصات

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی شرکت تولیدی سپهر سداد جام جم( شرکت پایا کیسه) Klogy iransport مجله تفریحی و سرگرمی لارا تخفیفان لبريز ظرف سهند تبريز ~×mandsmode×~ دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ارائه مراقبت های پرستاری بیمار، کودک و سالمند با طلوع حیات